DİĞER FAALİYET ALANLARIMIZ

ZORLU FAKTORİNG

Zorlu Holding’in finans sektöründe faaliyet gösteren tek şirketi, 2012’den beri yurtiçi ve yurt dışı faktoring hizmetleri veriyor.

JULES VERNE

2004 yılında Zorlu ailesine katılan turizm şirketi Jules Verne, bayii ödül ve motivasyon toplantılarından kongrelere, ürün lansmanlarından gemi turlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

EATALY

En kaliteli İtalyan yemeklerinin yenip satın alınabileceği ve bu yemekler hakkında geniş ve detaylı bilgiyi sağlayacak her şeyi aynı çatı altında toplamak fikriyle geliştirilen ve dünyanın birçok ülkesine yayılan Eataly, İtalyan gastronomisini; okul, restoran ve market kategorilerinde bir araya getirerek Zorlu Center bünyesinde İstanbul’da kapılarını açtı.

ZORLU AIR

Zorlu Air, iki Bell 430 model VIP helikopter ve Gulfstream G-450 Large Cabin uçağıyla hizmet veriyor. 2012 yapımı Gulfstream G-450, 4.350 deniz mili (8.056 km) uçuş menzili ve 14 yolcu kapasitesine sahip. Uçak, ayrıca "hava taksi" olarak ticari taşıma yetkisine de sahip.

ZORLU GRAND HOTEL

Zorlu Grand Hotel, Ticaret hayatına Trabzon’da atılan Ahmet ve Zeki Zorlu kardeşlerin bu kente bir teşekkürü. Gençlik yıllarında, Trabzon’da ticaret yaparken, bir süre otellerde yaşayan Zorlu kardeşler, kentin otel ihtiyacının farkındaydılar. 1997 yılında, Trabzon’un ilk beş yıldızlı oteli olarak inşa edilen Zorlu Grand Hotel’de13’ü "Deluxe" süit, toplam 160 oda, organizasyonlara hizmet veren altı toplantı salonu var. Zorlu Grand Hotel, Türkiye’nin en iyi 25 "Business" oteli arasında yer alıyor.

ZORPET

Zorlu Air, iki Bell 430 model VIP helikopter ve Gulfstream G-450 Large Cabin uçağıyla Manisa-İzmir karayolu üzerindeki Zorpet tesisleri, bölgenin en ünlü durak noktalarından biri. Tesiste, akaryakıt ürünlerinin yanı sıra Vestel ve Taç ürünlerinin satıldığı "Outlet" mağazaları, kafe ve restoran-bar işletmeleri hizmet veriyor.