ZORLU KARİYER GİZLİLİK KOŞULLARI VE HİZMET SÖZLEŞMESİ

Zorlu Kariyer, Zorlu Holding A.Ş. tarafından bir insan kaynakları ve kariyer sitesi olarak oluşturulmuştur. Zorlu Kariyer’in amacı, tüm kullanıcılarımız/üyelerimiz için güvenli bir site yaratabilmektedir. Bu nedenle site kullanım koşulları ve şartları aşağıda yer almaktadır.

1. Zorlu Kariyer’ in üyelik formunda (“form”) aday tarafından verilen bilgiler ile varsa kullanıcı/üye tarafından sisteme yerleştirilen özgeçmişindeki (“özgeçmiş”) bilgilerin doğruluğunu araştırma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Verilen bilgilerin doğruluğundan bizzat kullanıcı/üye sorumludur.

2. Formdaki ve özgeçmişteki bilgilerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluk bizzat kullanıcı /üyeye aittir.

3. Formdaki ve özgeçmişteki bilgiler nedeniyle Zorlu Kariyer ve/veya 3. kişilere doğrudan ve/veya dolaylı olarak verilebilecek her türlü zarardan bizzat kullanıcı/üye sorumludur. Bu nedenle Zorlu Kariyer’in herhangi bir ödeme yapması gerektiği takdirde Zorlu Kariyer ödediği miktar için kullanıcı/üye ‘ye rücu edebilecektir. Kullanıcı/üye bu hususu peşinen kabul eder.

4. Zorlu Kariyer tarafından işbu form ve özgeçmişte verilen bilgilerin gerçeğe aykırı olduğunun tespit edilmesi ve/veya öğrenilmesi hallerinde Zorlu Kariyer Kullanıcı/üye’nin üyeliğini her hangi bir bildirim yapmadan iptal edebilir.

5. Kullanıcı/üye’nin işbu form ve özgeçmişte yer alan tüm bilgilerini başvurduğu iş ilanını yayınlayan Zorlu Holding A.Ş.’ye bağlı grup şirketlerin görüntüleyebileceğini peşinen kabul eder.

6. Kullanıcı/üye’ninözgeçmişini “aktif” olarak ayarladığı ve görüntülenmesine bir kısıtlama getirmediği sürece, sitede yer alan kişisel bilgi ve özgeçmişlerinin site kullanıcıları ve Zorlu Holding A.Ş.’ye bağlı grup şirketler tarafından görüntülenebileceğini peşinen kabul etmektedir.

7. Kullanıcı/üye’nin, üyeliği kapsamında formda verdiği ve sitede paylaştığı tüm bilgilerden yararlanarak Zorlu Kariyer’ in kendisi için bir hesap ve profil oluşturmasına peşinen izin vermektedir.

8. Sitede verilen linkler takip edilerek Kullanıcı/üye tarafından herhangi bir bilgi girişi yapıldığında, bu bilgilerin içeriği, doğruluğu, gizliliği ve/veya korunması ile ilgili olarak Zorlu Kariyer’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

9. Zorlu Kariyer'in Kullanıcı/üye tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen e-posta adresi üzerinden kullanıcıya iletişim, yeniliklerle ilgili bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir bildirimi olmadığı müddetçe Zorlu Kariyer'in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

11. Zorlu Kariyer'de özgeçmiş formunu dolduran adayların bilgileri (iletişim numaraları, e-posta adresi vb) Zorlu Holding bünyesinde olan grup şirketleri ile de paylaşılmakta olup, kullanıcı/üye bu hususa muvafakat verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

12. Zorlu Kariyer, Üye/Kullanıcı’nın sisteme girmiş olduğu verileri, başvurularını vs. bilgilerini insan kaynakları süreçlerinde kullanılmak amacıyla gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve grup şirketlerine iletebilir.

13. Üye/Kullanıcı sistemde gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamızı sorumlu tutamaz. Aday/Kullanıcı bu tür bir durumla karşılaşması halinde özgeçmişinin veri tabanından silinmesini talep edebilir.

14. Üye/Kullanıcının, kullanıcı adı ve şifresi ile aynı anda iki kişi sisteme giremez. Üye/Kullanıcının site üzerinde işlem yaparken, kendi şifresi ile sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alması halinde üye/kullanıcı; sisteme tekrar giriş yaparak derhal şifresini değiştirmesi ve "Hesap Bilgilerini Güncelle" sayfasına giriş yaparak şifresini güncellemesi gerekmektedir.

15. Zorlu Kariyer'e giriş yapıldığında “Beni Hatırla” özelliği devreye girer, bu özellik istenilen zamanda giriş kutusunda yer alan işaretleme kaldırarak kapatılabilir. Üye/Kullanıcı güvenliği oratk kullanılan bilgisayarlarda işlemler tamamladıktan sonra "Çıkış" butonunun tıklaranarak sistemden çıkış yapılması önerilmektedir. Zorlu Kariyer'in en değer verdiği prensibi olan Aday Gizliliği konusunda bütün çabalara rağmen Üye/Kullanıcının olumsuz bir durumla karşılaşması halinde tarafımız ile irtibata geçilmesi önerilmektedir.

16. Zorlu Kariyer; üye/kullanıcıların kişisel bilgilerini Zorlu Kariyer’in sunacağı kampanya hizmetleri konusunda kendilerine bilgi vermek (e-posta, bülten gibi) amacıyla kullanabilir. Üye/kullanıcı bahsi geçen tanıtımların kendisine ulaştırılmasını istemez ise dilediği zaman gelen e-postaların altındaki abonelikten çıkmak istediğini belirten linke tıklayarak Zorlu Kariyer’ten e-posta gönderilmemesini sağlayabilir.

17. Zorlu Kariyer, işbu Gizlilik Koşulları hükümlerini dilediği zaman Zorlu Kariyer internet sitesinde yayımlamak suretiyle değiştirebilir. Zorlu Kariyer’in değişiklik yaptığı Gizlilik Koşulları hükümleri Zorlu Kariyer internet sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Zorlu Kariyer'e duyduğunuz güven için çok teşekkür ederiz.

Zorlu Kariyer/ Zorlu Holding A.Ş.
Levent 199
Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli / İstanbul
90 212 456 20 00
insankaynaklari@zorlu.com